Lütfen Zile Basmayın :)Uzun zaman oldu yazmayalı. Hem yazmayı, hem de blog dostlarımı özledim. Bloglarınızı da takip edemedim umarım tüm arkadaşlarım iyidir.

Aslına bakarsanız yayınlayacağım çok şey var arşivde, hepsini de doğumdan önce yapmıştım ama evdeki hesap çarşıdakine uymayınca yayınlayamadım şimdiye kadar. Bu arada bizi merak edip arayan soran, maille mesajla bizlere ulaşan tüm dostlara çok çok teşekkürler. Şükür iyiyiz, evdeyiz. Aşağıda ilk halini gördüğünüz kapı süsü - süs mü denir buna ne denir tam bilemedim :) - doğumdan önce primadan gelmişti. Bu haliyle ki özellikle de üzerindeki firma isimleriyle kullanmayı istemediğim için hemen çalışmalara başladım ve keçe ile yeni bir tasarım yaptım.


Şimdilerde bize gelecek olursanız, zilimizin üzerinde görebilirsiniz :) Ben yeni halinden memnunum, umarım sizler de beğenmişsinizdir. Daha önce yaptığım mutfak askılığının yenilenmiş hali de aynı bu yöntemle yapılmıştı.

Sevgiyle kalın, bir daha arayı bu kadar uzatmadan yazabilirim umarım :)

9 yorum:

 1. Anali babali buyusun hayirli evlat olur insallah. Muthis fikir masallah.
  Sevgiler ...

  YanıtlaSil
 2. evinize hoşgeldiniz :)) kapı süsü harika olmuş haruncuk mışıl mışıl uyusun :)))

  YanıtlaSil
 3. çok beğendim ben ve çok işlevsel buldum :))
  bebeği de çok merak ediyorum ..

  YanıtlaSil
 4. rabbim analı babalı büyütsün.
  kapı süsünüzde çok tatlı ve kullanışlı olmuş. ellerinize ve emeğinize sağlık. minik, güzel güzel uyusun :)

  YanıtlaSil
 5. hoşgeldin seni yeniden burada görmek ne güzel.bende yazardım kapılara ama herkes önce zile basar sonra görürdü yazıyı seninki hem dikkat çekici hem süper ellerine sağlık güzel anne

  YanıtlaSil
 6. Canım çoook şükür Rabbime hoş gelmiş safalar getirmişsiniz....Allah daha daha iyi sağlıklı vede mutlu etsin.öpüyorum minik yavruyu :) sevgilerimle....

  YanıtlaSil
 7. HArun uysun büyüsün hemde hemencik..

  YanıtlaSil
 8. Güccüğüm uyusun. Gelenler zile basmasın =) Ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
 9. ne kadar da güzel olmuş böyle, ne iyi fikir :)

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails