Küçük Dokunuşlar


Tezgah üzerinde çöp kovasını hiç sevmesem de, bir süredir çöp kovasını balkona çıkarmak durumunda kaldığımdan, tezgah üzerinde de çöp kutusu bulundurmak zorunda kaldım. Neden mi balkona koyuyorum çöp kovasını? Bizim minik her daim üstünde akrobatik hareketler sergiliyor da ondan:)

Bu kovayı aldığımda, bembeyaz ve sade idi. Elimde kalan bu çıkartmaları kullanarak bu hale getirdim. Çok hoşuma gitti, yeni halini çok sevdim. Sizce nasıl olmuş ne dersiniz?

12 yorum:

 1. şeker mi şeker olmuş : )

  YanıtlaSil
 2. ELLERİNE SAĞLIK CANIM GÜZEL FİKİR :)

  YanıtlaSil
 3. Tezgah üstüne çöp kovası ıvır zıvır vs bende hiç haz etmiyorum... tezgah mümkün olduğunca boş olmalı benim için :) mecbur kalınca bir poşete koyup balkona cıkartıyorum..

  Ama kovanız çok cici olmuş , elinize sağlık

  YanıtlaSil
 4. çok güzel olmuş.havası tamamen değişmiş,aslında bir havası olamuş:)sadeyken pek havalı görünmüyor.benim de var böyle beyaz bir çöp kovam.üşengeçlikten birşey yapmadım henüz ama bir an önce yapsam iyi olacak.benimkinin havası niye eksik kalsın ki,demi ama:)

  YanıtlaSil
 5. çok sevimli olmuş...iyi günlerde kullan...

  bebegimincicileri.blogspot.com

  YanıtlaSil
 6. çok cici çok şeker olmuş:)
  sevgiler..

  YanıtlaSil
 7. ne güzel havası değişmiş,güzel olmuşşş,eline sağlık.. ;)

  YanıtlaSil
 8. Bir çöp kovası ancak bukadar sevimli olabilir:))

  YanıtlaSil
 9. Bence de çok sevimli olmuş. Ben çöp kutusunu lavabonun altındaki dolap kapağına monte edilenlerden aldım. Kocamda takıverdi sağolsun. Ne kadar kullanışlıymış meğer. Çok memnunum.

  YanıtlaSil
 10. Süper olmuş benimkide böyle bembeyaz.İyi fikir aslında..

  YanıtlaSil
 11. kimse çöp olduğunu anlamaz:Ç)

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails