Eskilerden Bir Demet :)

Şablonumu yenilediğimden beri, etiketlerimde düzenlemelerimi bitirememiştim. Aslında bitmeyecek birşey değil ama tembellik işte:) Ancak en çok ziyaret edilen sayfalarıma baktığımda, üst kısımdaki butonlara tıklandığını gördüm ve hemen el attım ertelediğim bu işe:)

Bilmeyenler vardır mutlaka, blogcu ile ocak 2008'de başladığım blog serüvenime Ağustos 2009'da bir merhaba yazısı ile blogspot'ta devam ettim. Blogcudan bu adresime taşınırken de elbette tüm tariflerimi getirdim ama yeniden yayınlanmadıkları için birçok arkadaşım eminim ki bu yazılarımı da görmediler. Etiketleme işlemini yaparken ben bile bazı yazılarımı unutmuş olduğumu farkettim:) İşte eski yazılarımdan bazıları ile sizi başbaşa bırakıyorum:Yapımı 2 gün alan bu pasta için tık.
Bu el emeği avizeyi merak ettiyseniz tık.Buz gibi sütle mayaladığım bu yoğurt için tık.Mama kavanozlarından doğum günü şekeri yapmak için tık.Zebra kek yapımı için tık.Patateslerden havuç yapmak için tık :)Bu şık perdeyi yapmak için tık.En pratik maklube tarifi için tık.Bir çerkes klasiği olan psihalive ( haluj ) için tık.Evde şalgam nasıl yapılır diyorsanız tık.

3 yorum:

  1. Hilal, karnım acıktı ama :)

    YanıtlaSil
  2. o maklube nın görüntüsü inanılmaz bişey olmuş .... tam da ihtiyacım oldugu bir sırada tarifi görmem inanılmaz bir şey oldu teşekkür ederim .... emeklerinize sağlık.

    YanıtlaSil
  3. maşallah hiç bu kadar becerikli olamadım ellerine sağlık

    YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails